Shitet ore celular smartwatch. cel 0664186789

Shitet nga: sergjio 04 Jan 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Unisex
Kam per te shitur nje ore celular prodhim i 2015 i papedorur sherben si sahat dore po kryen dhe gjitha funksionet si celular plus ka dhe opsione shtese.mund te tel te ky nr nr 0664186789
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim