Tavolineper sallon

Shitet nga: Tregu i lire 17 Tet 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK   130 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavoline italiane per sallon .eshte shume e bukur.Çmimi 100 mij leke i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim