Kabllo elektrike

Shitet nga: AGOSTINI 06 Sht 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 EUR   9 EUR

Komuna: Shkodër
kemi per te shitur kabdho elektrike bakri me 4 fije te trasha ngjyre e zeze .sherbejn per marrje korenti nga kabina -transformator etj. jan 5 copa nga 35 metra gjatesi gjithesej 175 metra shitet 9 euro metri ....... gjithashtu kemi edhe dy dyer t qe jan ne foto jan shum te mira pa asnje gervishtje te sjedh nga greqia me permasa 2.05 cm gjatesi dhe njera 0.82 gjeresi dhe tjetra 0.72 gjersi jan per salon edhe per banjo kan edhe kasat cmimi 150 euro te dyja bash
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim