Trapon dhe matrapik l parkside( einhell)

Shitet nga: Turi 20 Tet 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK   15 000 LEK

Komuna: Shkodër
Eshte i ri dhe ka ardhe nga jashte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim