Makina qepese husqavarna

Shitet nga: Shkodra Dje 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Shkodër
Shiten 2 makina qepse husqvarna viking designer profesjonale te ardhura nga italia njera eshte me usb dhe kushton 1600euro dhe tjetra eshte me disketa dhe kushton 700 euro ,kemi dhe nje syzator industrial me 2 gjilperesh 550 euro makinat jane ne gjendje shum te mir pune ,te interesuarit serjoz te kontaktojne ne 0673605013
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim