Kellef per cel

Shitet nga: kanceleri eg 18 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
shiten kthef per galaxy dhe iphone.Çmimet jane nga 300/400/500 leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim