Amplifike 500W CD USB MP3 Digital Player Stereo

Shitet nga: Isad 10 Qer 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

26 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shesim amlifike me cmimet me te lira.
Amlifika eshet 500W me 2 kanale dhe me shume
opsione tjera sic mund te shihet .

Amplifika eshte 250W+250W
500W Ne total

Paketa perfshin :

Nje amplifike 500W me 2CH

Kabllot e nevojshe per ushqim dhe per
hyren e zerit .

Amplifika nuk vjen nga Shqiperia keshtu qe
arritja e saj nga vendi i porositjes mund te jete 1 deri ne 2 Muaj.

Per cdo informacion mos hezitone te me konatktoni ne emailin tim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim