Internet&Games

Shitet nga: Ylli 14 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Kompjutera desktop
OKAZION
Shitet sall lojrash dhe internet: Cmimi 1300 euro
Paisjet ndodhen ne Shkoder
2 TV 32 polesh led HD
2 Xbox 360 njeri 60gb dhe tjetri 120gb me cip dhe me lojra te instaluara dhe 7 joistik(leva)
1 ps3 160gb me cip dhe lojra te instaluara me 2 leva
4 kompjutera siemens me parametra shum te mire core2 duo 3gh, 2gb ram
1kompjuter pentium 4 2.5ghz 2gb ram
6 kamera logitec
10 tavolina mbajtese per kompjutera
10 karriga.
SHITEN EDHE TE NDARA.. CMIMET NE INBOX.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim