Salle interneti / lojrash + Xbox 360

Shitet nga: Silver 28 Gsh 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   6 500 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Të tjera
Shes biznes interneti dhe lojrash (jo dyqanin). Biznesi perbehet nga:
4 XBOX 360 (me cip, hard disk 120Gb, 12 doreza, me gjith DVD lojrash),
5 PC Intel Pentium Dual Core 2.50 GHz, DDRam II 3Gb, Karte Grafike Nvidia 9400GT 1Gb,
1 PC Core2Duo, DDRam II 4Gb, Karte Grafike Nvidia 9400GT 1Gb,
2 PC Intel Core I3 3.5 GHz, DDRam III 4Gb, Karte Grafike GeForce GTX 750,
3 PC AMD Phenom X4, DDRam II 4Gb, Karte Grafike AMD Radeon 5500 HD,
5 Monitora 19 polesh
10 TV (2 jane 26" LCD, 4 jane 28" LED dhe 4 jane 32" LCD). Biznesi gjithashtu ka 7 karrige, 8 poltrona dopio dhe 4 poltrona teka, banak serveri, 15 doreza Logitech per PC, Kondicioner 18btu dhe frigorifer. Biznesi ka klientele te rregullt dhe eshte akoma ne gjendje sherbimi. Nuk shitet pjese pjese.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim