Salle interneti + Xbox 360

Shitet nga: Silver 06 Gsh 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Të tjera
Shes biznes interneti dhe lojrash (jo dyqani). Biznesi perbehet nga 4 XBOX 360 (me cip, hard disk 120Gb, me nga dy doreza, me gjith lojrat e fundit), 4 TV 32", 7 PC Intel Pentium Dual Core 2.50 GHz, DDRam II 2Gb, Karte Grafike Nvidia 9400GT 1Gb, 2 PC Intel Core I3 3.5 GHz, DDRam III 4Gb, 3 PC AMD Phenom X4, DDRam II 2Gb. 5 Monitora 19 polesh, 7 TV (3 jane 26" dhe 4 jane 28"). Biznesi gjithashtu ka 7 karrige, 8 poltrona dopio dhe 4 poltrona teka, banak serveri, 16 doreza Logitech per PC, Kondicioner 18btu dhe Frigorifer. Biznesi ka klientele te rregullt dhe eshte akoma ne gjendje sherbimi. Shitet per arsye personale. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim