Dyqan me qera 120 m2

Shitet nga: ZJepet me qera 25 Dhj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera dyqan
siperfaqe 120 meter katrore(ka dhe trotuar te gjere para dyqanit)

adresa tek kryqezimi i prek calit ne rus.
Na kontaktoni ne numrin
066 666 57 66.
faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim