Ducati monster -98

Shitet nga: ducati Dje 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Sportiv
shitet ducati monster 600 viti 1998.....motorri eshte ne gjendje te perkryer ...ka dokumentacion te rregullt italian ....i ka te gjitha sherbimet e bera ...vaj dhe filter kandela edhe bateri te sapo nderruara ...gomat jane ne gjendje te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim