Ducati monster -00

Shitet nga: ducati 18 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Sportiv
shitet ducati monster 600 viti 2000.....motorri eshte ne gjendje te perkryer ...ka dokumentacion te rregullt italian ....i ka te gjitha sherbimet e bera ...vaj dhe filter kandele edhe bateri te sapo nderruara ...gomat jane ne gjendje te mir ...kam edhe nje pal goma te tjera rezerv ...ka drita ksenon me paket ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim