FLM U SHIT Kia Sorento

Shitet nga: Dasho 24 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 250 EUR   7 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sorento
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike, me letra te paguara deri ne Shkurt 2018, me goma te reja dhe nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi. Per cdo informacioni ju lutem kontaktoni ne numerin 0666065568, ne viber dhe whatsup.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim