EXTRA AUTO Mitsubishi Pejero -02

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 27 Nën 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shes Mitsubishi pajero i viti 2002
Motorr 3.2 Nafte
Eshte full me cdo gje.
Kontakto 0692883398
Amarildo Sterkaj 0692883398
cmimi 9000 euro i diskutueshem!!
Mund te behet nderrim me Golf 4 dhe me shtese lekesh!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim