Bmw X5 3.0D -05

Shitet nga: Arditi 15 Gsh 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Shkodër
Bmw x5 full opsion cmimi 11 mij euro... Viti 2oo5 ka 200.000 kilometra... Cambio e marsheve me vlere 1.500 euro e kam blere dhe vene te re te vitit 2006 mund ta kontrolloni...
Serdile lekure me ngrohje, drita xenon origjinale me rrathe,
Nuk jan discet si ne foto, i kam blere te reja disce e goma me te vogla tashi qe mos ta sforcojne fare makinen...
Shitet vetem per arsye qe jetoj ne itali dhe nuk e perdorim shum makinen... Mund te flitet edhe per ndonje nderrim me ndonje makin te vitit 2007 e siper!!
Vetem telefonata serioze!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim