Mulli per bluarjen e misrit

Shitet nga: haxhi shabani 16 Shk 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Makina : Të tjera
Bejm shitjen dhe prodhimin e mullive me guri me dimenzione te ndryshme 45cm 60cm 70cm 100cm
per me shum info +37744626816
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim