Skaf i sapo rikinstruktuar Honda Rio

Shitet nga: Turi Dje 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Honda
Modeli: Marino
i veshure rexine honda 4 koh 25 kv
Rikonstruksion komplet dhe kam ne perdorim dhe esht shum economic per me gjate duhet ta shikoni vet esht gati per cdo prove letra nuk ka
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim