TOKE NE BORSH

Shitet nga: Visar 25 Sht 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

98 EUR   110 EUR

Adresa: Borsh/Sarande
Sipërfaqe: 2300 m2
Komuna: Sarandë
Shes toke ne Borsh/Himare, 100 metra nga deti !
Toka eshte me Certifikate Pronesie/ Hipoteke. Me nje siperfaqe prej 2300 m katrore! Anes se rruges kryesore.... Linja e energjise elektrike dhe ujesjellesi prane tokes! E Pa cenuar nga asnje plan zhvillimi.. (Lungomare, etj) . Ndodhet brenda distances ku lejohet ndertimi!!
E pershtatshme per hotel, komplex turistik.

MARREVESHJE!!!!¡!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim