Apartment prej 107 m2 me certifikate pronesie ka..

Shitet nga: apartment 17 Mar 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

53 000 EUR   60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Sarandë
Apartment vendodhja lagjia nr 4 sarande rruga e arbrit .107 meter 2 dhoma gjumi sallon guzhine banjo dhe ballkon rreth fasades forme L .Guzhina eshte e kompletu me, furre dhe pianure AEG .banja eshte bere e re ka nje vite ne te jane bere punime cilesore gjithcka inoks dhe paisie inkaso gjithcka nga firma akua therm dhoma e gjumit cift ka dollap. dhoma e femijve ka te perfshire dollapin dy krevate teke dy komodina Salloni ka te perfshir nje minibare.apartamenti ka dokument te rregullt pronsie certifikate.Apartamenti ndodhet ne nje lagje te populluar dhe te sistemuar me ifrastukture cilesore sistem uji dritash pa nderprerje Godine ka 2 ashensore ka mirmbajtje te perditshme Ka nje depo uji te mjaftushme per te gjithe godinen per te pakten 30 dite. Ndodhet 200 meter nga dallga e detit jone.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim