Dyqan prej 120 m2 ne sarande

Shitet nga: LANDI 05 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani ose jepet me qera 120m2 'dyqani ka drita dhe uje 24ore ndodhet ne rrugen Sarande -Ksamil, ka dekumenta te rregullta

me hipotek ,ka parkim te bollshem, ka pamje te plot nga deti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim