Kamion Mercedes benz 26 29 6x6

Shitet nga: Fatmir 03 Pri 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 26 29
shes kamion mercedez benz 26-29 6x6 viti 1992 3 akse kazani ne gjendje shume te mire krahu i shoferit eshte me hapje hidraulike kazani eshte marka liber. vinxhi palfinger 1999 me 6 hapje hidraulike ne big te pare ngre peshe deri ne 6 ton dhe ne te fundit 900 kg. mjeti eshte ne gjendje pune me dokumenta te paguara per 2017. per cdo detaj te hollesishem kontaktoni ne tel 0692633340
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim