Kamion MAN

Shitet nga: Grizo 30 Maj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

27 000 000 LEK

Komuna: Sarandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man26 292
turbo6x6 me tre diferencial aktiv+reduktor
kazan meiler me tre hapje cmimi per kte kamion eshte okazioon....me dokumenta te paguara deri ne funde te 2017.leje transporti deri 2020 mundesi nderrimi
Me ndonje makin te vogel plus diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim