Shitet nderrohet Kamjoncin Ford Transit -97

Shitet nga: Dje 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   4 000 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit org
Shitet kamjoncin ford transit
e 97 dopjo gom motorri ne gjendje
perfekt te gjitha sherbimet te bera komplet makina ne
gjendje te shkelqyer e gatshme
per cdo lloj prove.cmimi 2200€
i disk ose nderrohet tel
0672009099
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim