Kamjoncin ford tranzit -97

Shitet nga: n xh 13 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 000 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit org
Shitet kamjoncin ford transit
e 97 dopjo gom motorri ne gjendje
perfekt te gjitha sherbimet te sapo
kryera gjitha letrat te paguara deri
maj 2017 komplet makina ne
gjendje te shkelqyer e gatshme
per cdo lloj prove.cmimi 3500€
i disk ose nderrohet me veture tel
0672009099
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim