Ford Escort dizel -98

Shitet nga: sokol 07 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Pogradec
Motor 1.8 turbo intelkuler sensor parkimi goma 15 me disqe origjinal te fordit dhe nje pal disqe me gjith goma 14 rezerf plus pomp nafte rezerv me te gjitha dokumentat e paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim