TRAKTOR MB-TRACK 800

Shitet nga: maloya 24 Jan 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
TRAKTOR MB-TRACK 800
PER PASTRIM BORE

PER CDO INFROMATE TE TE HOLLESISHME KERKONI NE NR.0038970212407
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim