Furgon Mercedez 709

Shitet nga: kliti 18 Gsh 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 000 LEK

Komuna: Pogradec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes 709D. Viti I prodhimit 1989. Kamioni eshte ne gjendje shume te mire. Me dokumenta te prera. Kamioni ndodhet ne Pogradec. Nr kontakti 0692273467
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim