Apartament

Shitet nga: Gjergji Mango 09 Tet 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Përmet
E mobiluar se fundmi.Ballkon i mbyllur me xhamari,dyer-dritare me grila+kangjella,Kondicioner+mundesi sobe druri.2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine dhe korridor i madh.

Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim