Apartament 1+1+aneks+ ballkon i mobiluar

Shitet nga: Agim 19 Pri 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Përmet
Shes apartament i cili akomodon 1 dhome ndejtje,1 dhome gjumi, aneks, tualet, koridor dhe ballkon. Ky apartament shitet i akomoduar dhe eshte ne gjendje shume te mire, keshtu qe mund te levizni menjehere.
Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni ne kete numer 0692498866
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim