Tavolina & Karige

Shitet nga: Avenir 29 Dhj 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 LEK

Komuna: Përmet
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
OKAZION
5 komplete tavolinash me nga 3 karige ne gjendje shume te mire. 13 mije leke kompleti.
Per me teper informacion ju lutem kontaktoni ne kete numer Tel. 0674667795
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim