Vegla per perpunim duralumini

Shitet nga: Gjergji Mango 04 Pri 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Përmet
➡Sharre automatike me disk 550mm(krahu mates 4m,krahu ndihmes 5m.Sharra eshte me mbrojtese)➡Freze ,frezon dhe ne kendin 45 grade➡Pantograf (shpon te gjithe llojet e celsave) ➡Pistolete ajri per ngjitjen e xhamave ➡Kompresor TOROS 500 liter me dy elektromotora 5.5hp ,me kuader mbrojtes qe sherben dhe per perpunimin e elektromotorit tek e tek➡Presa universale ⏩Te gjitha pajisjet jane me parametra kohore ⏪Viti 2010 ▶LINJA SHITET KOMPLET.Shiten për arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim