Tavolina & Karige

Shitet nga: Avenir Dje 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK   650 LEK

Komuna: Përmet
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
OKAZION
5 komplete tavolinash me nga 3 karige ne gjendje shume te mire. 10 mije leke kompleti.
Per me teper informacion ju lutem kontaktoni ne kete numer Tel. 0674667795
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim