Mercedes benz c220 cdi

Shitet nga: xhovi 08 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Përmet
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Okazion shitet mercedes benz c220 i vitit 02 ngjyre gri goma te reja kamio automatike tip tronic pilot automatic kondicioner klima tronic baxho xhami abs dopio airbag para mbrapa srs esp sobe vaj filter vaj filter ajri vaj kamio vaj diferenciali te ndruar amortizator kovergjence makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerikisht dhe motorikisht sic shihet ne foto per me shum info nr cel 0696163656 cmimi i diskutushem jo ndrime.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim