BMW 325 dizel

Shitet nga: Mikel Hyseni Dje 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   1 500 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Përmet
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 325
Shitet BMV 325 nafte kondicioner ABS Airbag dhe xhama elektrik .Me letra dhe sherbime te sapo bera.Ndrim filtrave dhe vaji,amortizator dhe gomina te reja.Cmimi i diskutueshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim