Kamion 814D

Shitet nga: Gjergji Mango 22 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   6 500 EUR

Komuna: Përmet
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gjendje e shkelqyer. Kamion 814D me karroceri dopioshtrese metalike.Turbo intercular,Sistem frenimi me ajer,bllokazh.
Km te saja 230000. I hidhet dhe kazon ose karotrec.Kamjoni esht si i ri.Esht i pa ngacmuar.Karoceri 2.5 x 4 metra.Shitet për arsye emigrimi.Kamjoni ësht me 4 pistona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim