BMW X5: - 05

Shitet nga: BMW 11 Pri 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR   12 222 EUR

Komuna: Mat
BMW X5, VITI 2005, 200.000 KM, AUTOMAT TIPTRONIC, NAFTE, NGJYRE E ZEZE, SALLON LEKURE BEZHE, TIMON MULTIFUNKSIONAL, TRE ÇELSA, BAXHO, XHAMA TE ZI ORIGJINAL TE BMW & NJE PALE XHAMA REZERVE, XHAMI I PARE ME NUANCE LEJLA DHE ME HIJE JESHILE LART, PASQYRA ANTIVERBUESE, AC ME DY ZONA, SENSOR PARKIMI, SENSOR SHIU, NAVI, 6 CD, FENERET DHE RRATHET XENON, SEDILJE SPORT ME MEMORJE DHE NGROHJE, ME NGROHJE QENDRORE (SOBE), SPORTPACKET, BAGAZHI ME THITHJE DHE HAPJE ME PULT, ME TE GJITHA EKSTRAT E MUNDESHME, NE GJENDJE TE SHKELQYER ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA, VAJ, FILTRA, FERROTA DHE BATERIA E SAPONDERRUAR, NJE PERDORUES, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE PER JASHTE TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2017, E GATSHME PER ÇDO LLOJ PROVE. SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI, PER ME SHUME MUND TE TEL.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim