BMW X3 dizel -04

Shitet nga: Sokrat Nika 10 Sht 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Mat
Makina eshte ne gjendje shume te mire .modeli X3.viti 2004.kamio manuale dhe persa i perket ekstrave eshte Full.Makina dhe mund te nderrohet ka dhe 4 goma me disjet origjinale verore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim