Objekt me qera 1200 m2 ne Lushnje

Shitet nga: Besmir 02 Sht 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Hapësirat : Të tjera
Jepet me qera magazin (kapanon) me siperfaqe ndertese 1200 m 2 + trualli 2000 m2 per zhvillimin e cdo lloj aktiviteti qe kerkon hapesira te medha ( me pare perdorur per aktivitet fasoneri ) . Objekti eshte ne gjendje te mire fizike i sapo riparuar me instalime elektrike ( trefazor me kabine elektrike ) dhe hidraulike si dhe me ndarje te brendshme si zyra , ambjent zhveshjeje per punetore , wc etj . Pozicioni i objektit eshte ne zone urbane , ngjitur me fabriken e Miellit Lushnje afer stacionit te trenit ne rruge kryesore , Personat qe shfaqin interes mund te na kontaktojne per cdo sqarim tjeter .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim