OKAZION PER PAK DITE.APARTAMENT NE LUSHNJE

Shitet nga: 12 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Adresa: LUSHNJE
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Lushnjë
OKAZION PER PAK DITE.Shes nje apartament 100 meter katror ne lushnje tek ypsiloni,apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon i madh se per zmadhimin e tij eshte prishur nje dhome e trete,1 kuzhine e vecuar me dritare,1 banje e madhe po dhe kjo me dritare,dhe nje ballkon i madh qe kane dalje te dyja dhomat,apartamenti rrihet gjate gjithe dites nga rrezet e diellit,apartamenti ndodhet prane institucioneve kryesore te qytetit,si dhe kopeshteve dhe shkollave,mos hezitoni te me kontaktoni ne numer tel 00393465248364 ITALI WHATSAP,VIBERose ne email JULI.PEPA@HOTMAIL.COM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim