LUSHNJE - Apartament 1 + 1 60 m2 ne qender qytet

Shitet nga: deni Sot 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 000 LEK   26 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Komuna: Lushnjë
1 + 1....60 m2.... ME HIPOTEK.... CERTIFIKAT PRONESIE......NE QENDER TE QYTETIT ....LAGJA SKENDER LIBOHOVA..... RRUGA HALIM HAXHIU.....PALLATI PARAFABRIKAT NR 11.....NE KATE TE DYTE....... BUZE RRUGES.... CMIMI....26.000.000 leke te vjetra, cmim fiks..... 1 DHOME + 1 GUZHINE + ANEKS + KORIDOR + BANJO + BALLKON DRITARET DOPIO XHAM + GRILA + TENDA PER DIELL ....BALLKONI DOPIO XHAM + TENDE PER DIELLIN BANJO DHE KORRIDORI TE RREGULLUAR ME PLLAKA.. DHOMA DHE BALLKONI TE RREGULLUARA POR ME PLLAKAT EKZISTUESE GUZHINA + ANEKSI TE PA RREGULLUARA PLLAKA EKZISTUESE....UJE 24 ORE.....PUS + CEZEM.... PUSI ME POMPE....KURSE UJI I CEZMES VJEN VETE BRENDA DHE NGITET LARTE NE DEPOZITE PA POMPE.....ESHTE BERE LINJA E RE 24 ore............... HYRJA E DYTE KATI I DYTE DJATHTAS. CEL...0698866539
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim