Apartament 1 + 1 60m2 ne qytet Lushnje

Shitet nga: deni 06 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 000 LEK   26 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Lushnjë
1 + 1 ME HIPOTEK....KATI I DYTE...... 1 DHOME + 1 GUZHINE + ANEKS + KORIDOR + BANJO + BALLKON DRITARET DOPIO XHAM + GRILA + TENDA PER DIELL ....BALLKONI DOPIO XHAM + TENDE PER DIELLIN BANJO DHE KORRIDORI TE RREGULLUAR ME PLLAKA.. DHOMA DHE BALLKONI TE RREGULLUARA POR ME PLLAKAT EKZISTUESE GUZHINA + ANEKSI TE PA RREGULLUARA PLLAKA EKZISTUESE....UJE 24 ORE PUS + CEZEM + 2 POMPA.............VENDODHJA .LUSHNJE QYTET NE QENDER....... (rruga. halim haxhiu Lagja.skender libohova pallati nr 11...) SHITET nga ''20.000 euro '' qe ishte me pare ne 26.000.000 leke te vjetra cmim stabel i pa ndryshueshem..... NJE APARTAMENT '' bosh '' 60 m2..... NE PALLATIN PARAFABRIKAT NR. 11.... i ndertuar ne vitin 1986 BUZE RRUGES DHE 80 m NE VIJE TE DREJTE LARG SHESHIT TE BASHKIA E QYTETIT...... HYRJA E DYTE KATI I DYTE DJATHTAS DRITARJA ME SHIGJETE TE KUQE NE FOTON E ME POSHTEME ME TENDE JESHILE E TE BARDHE DREJTPERDREJT RRUGICES ME PLLAKA TE LULISHTES LAGJA SKENDER LIBOHOVA................................ CEL...0698866539..................'' e-mail '' .............deni_20@live.it
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim