Apartament 1 + 1 60 m2 ne qender qytet

Shitet nga: deni 24 Shk 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 000 LEK   26 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Lushnjë
1 + 1....60 m2.... ME HIPOTEK.... CERTIFIKAT PRONESIE OSE TAPI SI I THOSHIN TE PARET.... NE QENDER TE QYTETIT ....LAGJA SKENDER LIBOHOVA..... RRUGA HALIM HAXHIU.....PALLATI PARAFABRIKAT NR 11.....NE KATE TE DYTE....... BUZE RRUGES.... CMIMI....26.000.000 leke te vjetra....... 1 DHOME + 1 GUZHINE + ANEKS + KORIDOR + BANJO + BALLKON DRITARET DOPIO XHAM + GRILA + TENDA PER DIELL ....BALLKONI DOPIO XHAM + TENDE PER DIELLIN BANJO DHE KORRIDORI TE RREGULLUAR ME PLLAKA.. DHOMA DHE BALLKONI TE RREGULLUARA POR ME PLLAKAT EKZISTUESE GUZHINA + ANEKSI TE PA RREGULLUARA PLLAKA EKZISTUESE....UJE 24 ORE.....PUS + CEZEM + 2 POMPA UJI VJEN BRENDA DHE NGITET LARTE NE DEPOZITE EDHE PA POMPE ESHTE BERE LINJA E RE 24 ore............... HYRJA E DYTE KATI I DYTE DJATHTAS DRITARJA ME SHIGJETE TE KUQE NE FOTON E ME POSHTEME ME TENDE JESHILE E TE BARDHE DREJTPERDREJT RRUGICES ME PLLAKA TE LULISHTES ................................ CEL...0698866539..................'' e-mail '' .............deni_20@live.it
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim