Shiten 2 bilardo dhe nje bilardinjo

Shitet nga: Saimir 27 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Pajisje : Të tjera
shiten 2 bilardo nje nje bilardinjo shume te pastra dhe te mbajtura me kujdes.shiten per arsye mosperdorimi.bilardot shiten bashke me stekat dhe guret perkates
+355 69 461 8847
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim