RCF art525A

Shitet nga: Genti 08 Sht 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Lushnjë
Instrumente : Të tjera
Shitet RCF ART 252A 750 watt rms,( 500+250) me cante origjinale dhe stativ profesional, shuma pak i perdorur.
Cmimi 900 euro, i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim