NIKON D7000, lente VR 18-200,bateri grip,

Shitet nga: dardan dani 03 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

760 EUR   860 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparat fotografik Nikon D 7000 me vetem 500 shkrepje, shoqerohet me lente 18-200, karikues fishat 2 karta pershtatese dhe canten, bateri grip,canta nuk eshte orgjinale pasi aparati eshte importuar me kuti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim