Paisje bari

Shitet nga: lenci 04 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
mbyllet lokali per arsye emigrimi shesim kolltuqe karrike tavolina banak kondicioner ... cmimi i arsyshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim