RENAULT MEGANE 1.9 DCI PANORAMiK shitet ndrrohet

Shitet nga: Renault 05 Pri 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renault MEGANE Viti 2003.nafte 1.9 DCI ekonomike.ka sensor dritash+sensor shiu.sendile me ngrohje.tavan xhami.ndrrohet dhe shitet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim