ALFA ROMEO 159 2.4 JTD -07

Shitet nga: klaudio 12 Tet 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   6 500 EUR

Komuna: Lushnjë
MAKINA ESHT ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT ESHT FULL OPTION Alfa romeo
159 2.4 diesel
4 porta
Kompjuter bordi
komanda ne timon
sport line
Xhama te zinj
Etj
ne gjendje te perkryer motorrike xhenerike dhe vizuale
gati per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim