Pompa uji pompa sperkatje

Shitet nga: Eni 05 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Të tjera
pomp uji me nafte dhe benzine presioni
pompa sperkatje
aksesore te ndryshem
telefon nga ora 8-20

https://www.facebook.com/pages/Cakoni-agro-shop/1631238520493929
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim